Usługi 
Deweloperskie
Usługi 
Deweloperskie

Inwestycja w trakcje realizacji

Osiedle Nowy Świat

W ramach osiedla Nowy Świat w Łosicach, powstanie 340 doskonale zaaranżowanych mieszkań. W naszej ofercie znajdą się mieszkania od 38m² do 76m² wraz z powierzchnią handlową o wielkości 600m². Architektura budynków wyróżnia się nowoczesną bryłą, co sprawia, że budynki idealnie wtapiają się w miejskie otoczenie.

W pobliżu ulicy, tuż przy wjazdach na teren kompleksu, powstaną skwerki, które nadadzą całości przyjaznego charakteru.

Pierwszy etap inwestycji składający się z dwóch bloków mieszkalnych oraz powierzchni handlowej został ukończony, obecnie realizowany jest II etap.

Dowiedz się więcej

Brzozowe Osiedle etap VI

Obecnie realizujemy VI etap inwestycji Brzozowe Osiedle przy ul. Wiejskiej w Łosicach. Domki jednorodzinne powstające w ramach inwestycji, odznaczają się nowoczesną architekturą oraz najwyższym standardem wykończenia.

W naszej ofercie znajdują się domki jednorodzinne o powierzchni 136 m², posiadające własny ogródek, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż o wielkości 20 m². Atrakcyjności osiedlu nadaje fakt, iż jest ono usytuowane w prężnie rozwijającej się części miasta. Jedną z najważniejszych cech Brzozowego Osiedla jest funkcjonalne wykorzystaniu każdego m².

Dowiedz się więcej

Inwestycje ukończone

Inwestycja przy ulicy św. Stanisława w Łosicach

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy św. Stanisława to nowoczesny 3 piętrowy budynek. Doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie wyróżnia się elegancką architekturą. Część wspólna obiektu cechuje się funkcjonalną aranżacją przestrzeni oraz wysokim standardem wykończenia. W ramach inwestycji przy ulicy św. Stanisława powstało 64 mieszkania oraz 47 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

  • Przedszkole Samorządowe nr.1 – 15 m
  • Najbliższy sklep spożywczy – 90 m
  • Szkoła Podstawowa nr.2 – 120 m
  • Centrum miasta – 300 m

Brzozowe Osiedle przy ulicy Wiejskiej w Łosicach

Inwestycja Brzozowe Osiedle to nowoczesny kompleks domków jednorodzinnych składający się z 35 segmentów. Każdy z nich, mieści się w przedziale od 100 m² do 136 m², posiada własny ogródek oraz garaż o wielkości 20 m². Atrakcyjności osiedlu nadaje fakt, iż jest ono usytuowane w prężnie rozwijającej się części miasta. Jedną z najważniejszych cech Brzozowego Osiedla jest funkcjonalne wykorzystaniu każdego m².

Inwestycja przy ulicy Narutowicza w Łosicach

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Gabriela Narutowicza w Łosicach to osiedle składające się z dwóch bloków mieszkalnych w skład których wchodzi 68 mieszkań oraz 20 garaży podziemnych. Osiedle zostało podzielone na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć mieszkańcom wewnętrzny, funkcjonalnie zaaranżowany dziedziniec.

Inwestycja przy ulicy Krasickiego w Łosicach

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Ignacego Krasickiego to nowoczesny 3 piętrowy blok mieszkalny składający się z 44 mieszkań oraz 16 miejsc garażowych. Inwestycja położona jest w bardzo spokojnym miejscu będąc tym samym w doskonałej lokalizacji.

  • Szpital – 400 m
  • Dworzec PKS – 500 m
  • Zespół Szkół nr .1 – 550 m

Inwestycja przy ulicy Siedleckiej w Łosicach

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Siedleckiej w Łosicach jest to dwu piętrowy blok mieszkalny oddany do użytku w 2008 roku, składający się z 27 mieszkań 15 miejsc garażowych oraz dwóch lokali użytkowych. Sąsiedztwo licznych obiektów handlowych oraz funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni stanowią jedną z mocniejszych stron inwestycji.


Wynajem lokali

Jesteś zainteresowany wynajmem powierzchni pod własną działalność?

Chciałbyś przenieść swój biznes w miejsce o większej przepustowości?

Poszukujesz kogoś, kto doradzi ci, jak wielkiego lokalu potrzebujesz?

Szukasz lepszej lokalizacji pod kontynuację własnej działalności?

Jeżeli chociaż jedna odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” to znaczy, że jesteś w doskonałym miejscu! Wypełnij formularz a odezwiemy się do ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj odpowiedź od ekspertów!

Strona główna